Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

Wykaz nazwisk osób zidentyfikowanych spoczywających na cmentarzu w Palmirach

  Lp.Nazwisko imięLata życiaZawódMiejsce pochówku
1Adamczewski Antoni(1888 – 1940) [XVII/7]
2Adamczyk Edward(1893 – 1939)chorąży marynarki[VI/20]
3Adler Jakub(1901* – 1942)doktor medycyny, ppor.rez.[XXIV/21]
4Ajtel Hersz(1895* – 1940*) [X/22]
5Andruszczyn Hanna(1899 – 1940) [XV/58]
6Atemborski Kazimierz(? – 1940) [XXII/38]
7Atlas Maksymilian(1904 – 1940)adwokat[XXVI/86]
8Augustyniak Stefania(1916* – 1940) [XVII/111]
9Babiarczyk Bolesław(1897 – 1940)dyr. w Pol. Radiu, kapitan WP[XIII/68]
10Bakaniacz Ignacy(? – 1943) [I/15]
11Bańkowski Antoni(1911 – 1940) [XIX/23]
12Bańkowski Eugeniusz(1910 – 1940)urzędnik ZUS[XXI/42]
13Bańkowski Franciszek(1893 – 1940)POW[XIV/10]
14Bardadin Józef Serafin(1906 – 1941)inżynier chemik[XXIV/59]
15Bartodziejski Tadeusz(1894 – 1940)cyklista, handlowiec[XII/49]
16Beer Stanisław Marian(1903 – 1940)art. malarz, wykładowca[XVII/15]
17Belina-Czachowski Czesław(1896 – 1940)inżynier agronom[XIII/8]
18Bełdzikowski Marian(1910* – 1943) [II/5]
19Berman Chaim(1924 – 1942) [XXIV/32]
20Bernbacher Jan(1903 – 1940)wojskowy[XXI/86]
21Biczow Bolesław(1900 – 1941)cukiernik, kupiec[IX/13]
22Bielański Roman(1903 – 1940)pracownik MZK[XVII/52]
23Bińkowski* Józef(1899* – 1940)wojskowy[XXII/47]
24Blumszejn* Moszek (? – 1940) [XXI/76]
25Bogdan Janina(1902 – 1940) [XX/57]
26Bogdziewicz Jadwiga(1905 – 1940)pracowniczka Pol. Radia, urzędniczka[XXI/9]
27Bogusz Piotr(? – 1940) [XIV/8]
28Bohdan Piotr(1895* – 1940)szofer[XVII/27]
29Bojanowski Teofil(1889 – 1940)major WP[XVII/116]
30Borenstein Izrael(? – 1940*) [VII/134]
31Borensztein Abram(1896* – 1942) [XXII/2]
32Borkiewicz von Ritter(? – 1940)doktor[XII/42]
33Borowiński Józef(? – 1941) [VIII/10]
34Boy Wincenty(1905* – 1942)nauczyciel[XXVIII/20]
35Bożym Józef(1913 – 1940)właściciel betoniarni[XVI/111]
36Bożym Mikołaj(1888 – 1940)burmistrz Legionowa[XVI/55]
37Brodel Wiktor(1902 – 1940)elektrotechnik[XVI/117]
38Bronowicz Antoni(? – 1943) [II/31]
39Bróździak* Henryk(1900* – 1942) [XXVIII/15]
40Brun Henryk(1888 – 1940)poseł, dyplomata, czł. Rady BP[XV/89]
41Brzeziński Szaja(? – 1940) [IV/47]
42Brzosko* Zofia(1890 – 1940) [XV/59]
43Budziński* Norbert(1903 – 1940)instruktor WF i PW[XXI/78]
44Bujnik Tadeusz(? – 1940) [XXII/40]
45Bukowski Mieczysław(1913 – 1940) [XX/6]
46Burdak Franciszek(1905 – 1943) [II/22]
47Burzyński Marian(1904 – 1940) [XV/38]
48Buza* Henryk(1910 – 1940)robotnik[XXVI/72]
49Bydłoń Tadeusz(1898 – 1940)st. sierżant[XVI/71]
50Bzdak Henryk(1910 – 1940) [XXI/35]
51Bziuk Władysław(? – 1940*) [X/45]
52Cała Stanisław(1908* – 1940)nauczyciel, ppor. rez.[XIII/65]
53Cegłowski Jan(1879 – 1943)handlowiec, stolarz[II/35]
54Cetnarowicz Kazimierz*(1915 – 1943)student medycyny, ppor. rez.[II/37]
55Chądzyńska Maria(1906* – 1940)inż. chemiczka[XVI/6]
56Chmielnicki(? – 1940*) [III/12]
57Chodzeń Jakub(1893* – 1940) [XII/25]
58Chorzewski Sebastian(1894 – 1940)dr medycyny, ppor. rez.[XX/75]
59Chwalibóg – Piecek Eugeniusz(1890 – 1940)oficer WP[XXI/12]
60Chyliński Stanisław(1903 – 1940)murarz[XI/8]
61Cierniak Jędrzej(1886 – 1942)działacz ludowy[C – grób symboliczny]
62Cieślak Janina(1910* – 1940)urzędniczka[XV/116]
63Ciszkowski Mieczysław(1924* – 1943) [II/24]
64Cukierman Mordka(1905 – 1940) [XIII/60]
65Cukierman Tobiasz(1885 – 1940) [XX/94]
66Cwil* Bolesław(1907 – 1940)fryzjer[XXVIII/78]
67Cybula Stefan(1906 – 1942) [XXVIII/48]
68Czech Mieczysław(po 1890*- 1943)ppor. lub kpt. rezerwy WP[II/33]
69Czerwiński Wacław(1906 – 1940) [XXI/85]
70Czyż Mieczysław(1882 – 1940) [XII/9]
71Daczkowski Tadeusz(1900 – 1940)urzędnik[XV/44]
72Dawidson Chaim(1886 – 1940*) [ Powązki Cywilne]
73Dąbrowski Józef(1878 – 1940)rolnik[XI/23]
74Dąbrowski Juliusz(1909 – 1940)prawnik, harcmistrz[XIV/23]
75Dąbrowski Stefan(1909 – 1940)oficer[XV/16]
76Dembek Jerzy(1921 – 1943) [II/26]
77Dębicka Zofia(1893 – 1940)urzędniczka[XIV/46]
78Dębicki Ludwik(1894* – 1940)przemysłowiec, inż.[XV/75]
79Dinstman* Józef(1904 – 1940) [XXI/81]
80Domański Andrzej(1896 – 1940) [XX/92]
81Dominiczak Ryszard(1909 – 1939)murarz[VI/9]
82Dowbor-Muśnicka Agnieszka(1919 – 1940)studentka[XVII/80]
83Drewitz Teodor(1877* – 1942)właściciel majątku[XXVIII/13]
84Drewnik Tadeusz(1918 – 1940)robotnik[XI/55]
85Drewnowski Andrzej(1923 – 1940)gimnazjalista, harcerz [XVII/3]
86Drewnowski Karol Bronisław(1886 – 1940)nauczyciel, dr historii[XVII/68]
87Drozdowski Bolesław(1896 – 1939)oficer WP[VI/12]
88Drozdowski Ludwik(1903 – 1940)urzędnik[XX/8]
89Drzewiecki Bronisław(1902 – 1941)żołnierz WP[XVIII/62]
90Duniec Kazimierz(1908 – 1943)zecer[II/52]
91Dunin – Marcinkiewicz Jerzy(1893 – 1940)urzędnik samorządowy[XIV/51]
92Dutczak Kazimierz*(? – 1940) [XXVI/66]
93Dutkowski Ignacy(1900 – 1940)lekarz[XIV/50]
94Dymek Stanisław(1920* – 1940) [XIII/71]
95Dymek Zygmunt(1898 – 1941)dziennikarz, związkowiec[VIII/7]
96Dyzenhauz Ludwik(1896 – 1940)adwokat[XXIX/69]
97Dziedzic Stanisław(1915 – 1940)student[XXI/30]
98Dzięgielewska Elżbieta(1898 – 1940) [XVII/82]
99Egielman Jerzy(? – 1940) [XIV/48]
100Ejzensztadt mężczyzna(1901 – 1942) [XXIV/39]
101Emich Helena(1892 – 1940)żona administratora majątku[XVII/6]
102Emich Stefan(1921 – 1940)student, harcerz[XIV/55]
103Emich Tadeusz(1891 – 1940)inżynier rolnik, administrator majątku[XIV/94]
104Erdman* Aleksander(1905 – 1943)zecer[II/20]
105Estracht Dawid(? – 1941) [X/68]
106Etarek Stefan(? – 1940) [XIV/54]
107Fabiani Tadeusz(1907 – 1940)prawnik, radca prawny [XV/35]
108Falkowski Antoni(1900 – 1940)stolarz[XI/35]
109Feil* Aleksander(1888 – 1940)właściciel fabryki[XVII/60]
110Feldman Jerzy(? – 1942) [XXIII/3]
111Ferdman M.(? – 1940) [X/60]
112Fliederbaum(? – 1940) [XVII/108]
113Fortuński Wacław(1905 – 1940) [XX/27]
114Fuks Jadwiga(1907 – 1940)art. malarka, właścicielka zakładu foto.[XIII/58]
115Gadomski Jerzy(1912 – 1940)student[XV/42]
116Gałkowski Tomasz(1887 – 1940)kolejarz[XVII/13]
117Garczyński Józef(? – 1940) [XIV/1]
118Gaweł Edmund(? – 1940) [XIV/92]
119Gawrońska Helena(1909 – 1941) [VIII/26*]
120Gątarczyk Edward(1895 – 1940)ślusarz[XIX/26]
121Geszajt Władysław(? – 1940) [XXVI/64]
122Gęsiarz Mieczysław(1895 – 1940)malarz pokojowy[XIX/28]
123Gierczyński Stanisław(1875 – 1940)przemysłowiec, właściciel fabryki[XVI/54]
124Gintowt Antoni(1901 – 1942)tramwajarz, b. członek KPP[XXVIII/34]
125Gintowt – Dziewałtowski Władysław(1890 – 1940)adwokat[XV/31]
126Głowadzka* Zofia(1902 – 1941)robotnica [IX/8]
127Gnoińska Helena(1892 – 1940)kierowniczka biblioteki[XIV/64]
128Godlewski Jan(1910 – 1940)kapral WP[XVII/103]
129Godziszewski Antoni(1880 – 1941)agronom, urzędnik[XVIII/9]
130Gold Josek*(1899 – 1940)fryzjer, handlowiec[XVI/110]
131Goldgewis Mosiek(? – 1940*) [VII/129]
132Goldstein* Pinkus(1885 – 1940)tragarz, kupiec[XX/95]
133Gołębiowski Zdzisław(1919 – 1940)szofer[XXII/29]
134Gołębiowski Mikołaj(1910 – 1940)kpr. lotnictwa[XXI/20]
135Gordon Natan(1909 – 1940) [XXVI/82]
136Goss Marian(1909 – 1940)monter elektryk[XV/36]
137Górczyński Jan(1891 – 1940)przemysłowiec[XVI/21]
138Górnicki Bolesław(1912 – 1940)urzędnik[XIV/35]
139Górnikiewicz Lucjan(1902 – 1940)inżynier rolnik[XVII/30]
140Grabowski Edmund(1894 – 1940)adwokat[XV/80]
141Grabowski Tadeusz(1908 – 1940)muzyk, kompozytor[XV/117]
142Gradomski Władysław(1915 – 1940)fryzjer[XVI/88]
143Gron Henryk(1912 – 1940)elektromonter[XXII/53]
144Grudzień Jan(? – 1943) [I/1]
145Grudziński Stanisław(1904 – 1942) [XXVIII/18]
146Grünberg Wolf(1923 – 1940)pomocnik piekarski[XXVI/90]
147Grunsztein Maksymilian(1877 – 1940)inkasent, urzędnik[IV/59]
148Gruszecki Stefan(1886 – 1943)zegarmistrz[II/58]
149Grycner Bohdan(1920 – 1940)student[XIV/76]
150Grzemski Tadeusz(1901 – 1940)urzędnik[XI/17]
151Gutowski Marian(1908 – 1940)sztukator[XXIX/14]
152Haar Antoni(1898* – 1940) [XX/61]
153Harcej Jan(1896 – 1940)fotograf[XII/12]
154Heinrich Jerzy(1895 – 1940)urzędnik GUS[XVII/42]
155Hejnikowski Edward(1907 – 1941)hydraulik[XXIV/64]
156Hereberg Maks(1888 – 1940)kupiec[XXVI/80]
157Hernes Józef(1885 – 1940)inżynier, właściciel młynów parowych[XXVI/93]
158Hoffenberg* Adela(1890* – 1940) [XXIX/81]
159Hofman Bolesław(1911 – 1940)inżynier budowlany[XIX/24]
160Holcyder Zenon(1921 – 1940)uczeń[XV/48]
161Honrychs* Marian(1882 – 1940)felczer, strażak OSP[XVI/25]
162Honerski* Ludwik(1900 – 1940) [XVII/98]
163Hulewicz Witold(1895 – 1941)literat, kierownik literacki PR[IX/7]
164Izban Halina(1915 – 1940)harcerka[XV/49]
165Jabłoński Jan(1914 – 1940)technolog[XVII/4]
166Jachowicz Antoni(1882 – 1940) [XVII/100]
167Jacobs* Józef(? – 1940*) [X/69*]
168Jakubowski Feliks(1920* – 1943)technik[II/43]
169Janicka* Wanda(1899 – 1940)inżynier ogrodnik[XII/23]
170Janiszewski Stefan(1886 – 1940)urzędnik, sekretarz UG[XV/88]
171Jankowski Andrzej(1907 – 1940)inżynier rolnik[XV/79]
172Jankowski Czesław(1881 – 1940)adwokat, harcmistrz[XV/110]
173Jankowski Jacenty(? – 1940)wojskowy[XXII/25]
174Jankowski Józef(1914 – 1940)urzędnik[XXII/46]
175Jankowski Wacław(1914 – 1940)buchalter[XXII/31]
176Jaroszewicz Helena(1892 – 1940)senatorka, posłanka[XVII/90]
177Jaroszewski Tadeusz(1908 – 1943)technik[II/12]
178Jaskólski Jakub(1891 – 1942)wyższy urzędnik ministerialny[XXVIII/16]
179Jaszkowski Franciszek(1905 – 1940)urzędnik[XVII/35]
180Jedłowski Stanisław(1889 – 1940) [XXI/77]
181Jezierski Stanisław(1899 – 1940)adwokat, radca prawny[XII/7]
182Jędrusiak Szymon(? – 1941) [VIII/20]
183Jung Helena(1890 – 1940)urzędniczka[XIV/17]
184Jurzyk Stanisław(1911* – 1940)rolnik[XVII/75]
185Jurzyk Stefan(1910* – 1940)rolnik[XVII/9]
186Juszkiewicz Leonard(1887 – 1942)członek PPR[XXVIII/36]
187Kaczorowski Roman(1910 – 1942)robotnik PZL na Okęciu[XXVIII/35]
188Kaczyński Romuald(? – 1940) [XXII/49]
189Kadziszewski Edward(1897 – 1943)szofer[II/4]
190Kalbarczyk Antoni(1911 – 1940) [XVI/3]
191Kalbarczyk Stanisław(1906 – 1939)kierownik szkoły[VI/24]
192Kalina Izrael(1883 – 1940) [XVII/106]
193Kałabuński* Zdzisław(1904 – 1943)cukiernik[II/1]
194Kałuszyna Chaskiel(1896 – 1940) [XVI/2]
195Kamiński Jan(? – 1941) [IX/1]
196Karnawalski Witold(1906 – 1941)technik elektryk, por. rez.[VIII/45]
197Karońska* Jadwiga(1882 – 1940) [XII/38]
198Karśnicki* Zdzisław(1920 – 1940) [XVII/57]
199Karwat Czesław(1915 – 1940)technik[XV/93]
200Karwat Wanda(1920 – 1940)uczennica gimnazjum[XV/52]
201Kassur Adolf(1873 – 1940)mistrz tkacki[XX/52]
202Kaszubski Piotr(1893 – 1940)rolnik[XXI/61]
203Kaufman Julian(1889 – 1940) [XII/45]
204Kazuń Aleksander(1908 – 1941)kolejarz, podoficer rez.[XVIII/5]
205Kącki Stanisław(1905 – 1940)kamieniarz[XVI/101]
206Kąkol* Roman(1914 – 1940)podoficer[XXI/50]
207Kębłowski Marian(1901 – 1941)porucznik WP[XVII/59]
208Kędzior Władysław(1914 – 1940) [XXI/21]
209Kępka Henryk(? – 1940) [XVI/12]
210Kęsek Stanisław(1892 – 1940)lekarz, oficer WP[XV/21]
211Klempiński* Jan (1886* – 1940)urzędnik Ubezpieczalni[XV/92]
212Klimaszewski Julian(? – 1942) [XXVIII/42]
213Klucznik Władysław(? – 1943) [I/1]
214Kłobuszewski Władysław(1884 – 1940)stolarz[XVII/40]
215Kmitto Michał(1884 – 1940)inżynier[XVII/51]
216Knajdrowski Adam(1883 – 1940*) [X/47]
217Kobuszewski Henryk(? – 1941) [XXIV/57]
218Kociszewski Szymon(1886 – 1940)rolnik[XXII/28]
219Kodrycz Zofia(1898 – 1940)pielęgniarka[XV/41]
220Kolosek Tomasz(1893 – 1940)rolnik[XII/39]
221Kołaczyński Konstanty(1897 – 1941)rękawicznik[XXIII/21]
222Końca Marian Zygmunt(1911 – 1939) [VI/32]
223Kopeć Jerzy(1921 – 1940) [XV/78]
224Kopeć Stanisław(? – 1941)student prawa[XXV/61]
225Kopeć Stefan(1888 – 1941)profesor biologii UW[XXIII/24]
226Kopycki Franciszek(1881 – 1940)robotnik[XXI/17]
227Kornatka / Kornatko Jan(1908 – 1940) [XVII/76]
228Kosiński Eugeniusz(1910 – 1940)technik[XXII/44]
229Koszykowski Izydor(1901 – 1942)tramwajarz[XXVIII/24]
230Kościanek Roman(1909 – 1940)urzędnik[XVII/74]
231Kowalewicz Karol(1898 – 1940) [XXII/43]
232Kowalewski Eugeniusz(? – 1941*) [IX/10]
233Kowalska Jadwiga(1922 – 1940) [XX/2]
234Kowalski Piotr Stefan(1914 – 1940)szofer[XV/10]
235Koziorów Izrael(1919* – 1942) [XXIV/56]
236Koźniewski Wacław Walenty(1888 – 1940)inżynier architekt[XVII/1]
237Krasuski Józef(1892 – 1940)adwokat[XV/5]
238Krawczyk Jan(1888 – 1940)ksiądz, dr teologii i filozofii[Powązki Cywilne]
239Krężel Julian(1911 – 1940)aplikant adwokacki[XV/33]
240Kruze Władysław(1895* – 1940)urzędnik[XX/45]
241Kryszyłowicz Franciszek(1909 – 1940)technolog[XV/90]
242Krzeczkowski Grzegorz(1903 – 1940)urzędnik*[XV/26]
243Krzemiński Józef(1894 – 1940)urzędnik[XXII/19]
244Krzętowski* Dydia(1916* – 1942) [XXIV/18]
245Krzyczkowski(? – 1940) [XV/96]
246Krzyżanowski Włodzimierz(1876 – 1940)inżynier technolog[XV/105]
247Kubalski Stanisław(1913 – 1940)tokarz[XI/32]
248Kubalski Tadeusz(1916 – 1940)rolnik lub robotnik[XI/42]
249Kubicki Zygmunt(? – 1940) [XIV/30]
250Kubiszewski Józef(1874 – 1940)szewc[XXVI/88]
251Kucharska J.(? – 1940*) [VII/128]
252Kucharski Stanisław(1877 – 1943)policjant[II/50]
253Kuczmera Andrzej(1908 – 1940) [XVII/95]
254Kuczyński Tadeusz(1915 – 1943)podporucznik, student[II/56]
255Kuligowski Henryk(1921 – 1940)podchorąży artylerii[XIV/12]
256Kułakowski Tadeusz(1920 – 1940)student[XIII/33]
257Kunowicz *yndel(? – ?) [XXII/16]
258Kurek Kazimierz(1914 – 1940) [XIII/46]
259Kurowicki Aleksander(1904 – 1940) [XXI/66]
260Kusociński Janusz(1907 – 1940)biegacz – olimpijczyk (1931)[XIII/34]
261Kuśmierczyk Edward(1882 – 1940) [XIX/19]
262Kuśmierczyk* Edward(? – 1940) [XIX/18]
263Kutkowski Adolf(1908 – 1941)wiceburmistrz Łowicza[XVIII/57]
264Kuźniarski Aleksander(1874 – 1940) [XXVII/5]
265Kwasieborski Wojciech(1914 – 1940)prawnik, publicysta[XII/20]
266Kwiatkowski Ignacy(1867* – 1940) [XI/20]
267Kwiatkowski Stefan(1878 – 1940)radny Warszawy, nauczyciel[XVII/109]
268Lajch Edward(1909 – 1940)cieśla[XVII/14]
269Lamm Józef*(1883 – 1940)inżynier[XXVI/65]
270Laufgass Jankiel(? – 1940) [XVI/85]
271Le Brun Henryk(1891 – 1940)doktor nauk medycznych[XV/4]
272Legotke Edmund(? – 1940)ukończył studia na Politechnice[XIV/5]
273Legotke Stanisław(1917 – 1940)harcerz, uczeń klasy maturalnej[XIV/13]
274Lelewicz Stanisław(1902 – 1940)lekarz, porucznik[XXI/33]
275Leszczyński Tadeusz*(1917 – 1940)elektromonter[XX/86]
276Libek Andrzej(1914 – 1940) [XXVI/77]
277Liberman Chaim(? – 1940*) [VII/133]
278Lindner Romuald(1884 – 1940)nauczyciel, kierownik szkoły[XIV/27]
279Linkowski Aleksander(1901 – 1940) [XXVII/14]
280Lipkowski Tadeusz(1911 – 1940)prawnik, publicysta[XII/5]
281Liniski Stefan(1901 – 1940)kupiec[XV/64]
282Lobert Karol(1875 – 1943)mechanik[II/39]
283Lortsch Adolf(1883 – 1940)baron[XVII/58]
284Lukiewicz Paweł(1888* – 1940)burmistrz Piaseczna, prawnik[XVII/85]
285Lwowicz Boruch(? – 1940*) [VII/131]
286Łabęcki* Wiktor(1882 – 1940)lekarz[XIII/10]
287Łajszczak Bolesław(1892 – 1940) [XX/18]
288Łopuszańska Helena(1912 – 1940)aktorka[XV/61]
289Ługowski Tomasz(1917 – 1940)student[XIV/19]
290Łyczewski Bolesław(1875 – 1943)krawiec[II/21]
291Maciejewski Stanisław(1894 – 1940) [XXII/20]
292Maciński Marian(1893 – 1940)aptekarz[XV/70]
293Maik Janusz(1920 – 1940)podchorąży, pilot[XVII/55]
294Majewski Józef(1889 – 1941)stolarz[XVIII/10]
295Makowska Franciszka(1896* – 1940)dział. POW, ZHP, robotnica[XX/3]
296Makowski Kazimierz(? – 1940) [XXX/5]
297Malinowski Stanisław(1904 – 1941)adwokat[IX/6]
298Malinowski Stanisław(1903 – 1941)urzędnik[IX/15*]
299Malinowski Zygmunt(? – 1940) [XX/80]
300Mańko Karol(1899 – 1940)malarz pokojowy[XXV/60]
301Mańkowski Antoni(1911 – 1939) [VI/39]
302Mańkowski Franciszek(? – 1939) [VI/34]
303Markowski Marian(? – 1942) [XXVIII/27]
304Markowski Mieczysław(1878 – 1940)burmistrz Piaseczna, farmaceuta[XVII/121]
305Marzec Bogumił(1909 – 1940)harcerz, adwokat,oficer[XIV/26]
306Masztanowicz Kazimierz(1896 – 1941)rolnik, działacz ludowy[XVIII/3]
307Masztanowicz Tadeusz(1916 – 1941)poruczik rezerwy, elektrotechnik[XVIII/63]
308Mateuszczyk Ryszard(1896* – 1940) [XVI/68]
309Matjaszewska Zofia(1899 – 1941)urzędniczka Opery[IX/23]
310Matusiak Ludwik(1904 – 1940)krawiec[XXVI/63]
311Matuszak Stefan(? – 1940)handlowiec[XXVI/69]
312Matuszewski Jan(1894 – 1940)urzędnik[XVI/34]
313Mazurkiewicz Zygmunt(1919 – 1940) [XVII/104]
314Miecznikowski Władysław(1868 – 1940)rolnik[XXI/25]
315Mikulski Władysław(1898 – 1940)robotnik[XVI/128]
316Mincberg Krystyna(1921 – 1941)przedszkolanka, harcerka[IX/21]
317Mirecka Zofia(1914 – 1940)studentka, urzędniczka[XV/53]
318Miszewski Ludwik(1907 – 1940)ślusarz[XVI/99]
319Młotkowski Kazimierz(1917 – 1940)robotnik[XVI/22]
320Moczulski Szymon(1916 – 1940)rolnik[XX/30]
321Mosak Izrael(1886 – 1940*)tragarz[VII/132]
322Motz Antoni(1904 – 1940)doktor medycyny, chirurg[XX/54]
323Mroczek Jadwiga(1905* – 1941)inżynier chemik, harcerka[IX/24]
324Mucha Adam(1916* – 1942) [XXIV/36]
325Muszyński Edward(1906 – 1940)kapitan rezerwy[XVII/102]
326Muszyński Kazimierz(1894 – 1940)doktor med., kapitan[XXI/18]
327Mydło Julian(1904 – 1940)sierżant policji[XVII/47]
328Myszczyński Bolesław(1912 – 1940)inż. architekt[XV/18]
329Myszczyński Ignacy(1877 – 1940)inż. właściciel biura patentowego[XV/6]
330Myszkiewicz Konstanty(1903 – 1941)sierżant WP, konduktor tramwajowy[IX/29]
331Myślińska Leokadia(1897 – 1941)prowadziła cukiernię – kawiarnię[IX/22]
332Myśliński Czesław(1902 – 1940) [XXVI/71]
333Nagel Franciszek(? – 1943) [XXIII/13]
334Naramowski Henryk(1905 – 1940) [XIII/44]
335Nawrocka Irena(? – 1941) [VIII/26]
336Niedziałkowski Mieczysław(1893 – 1940)poseł, działacz PPS, dziennikarz red. „Robotnika”[A]
337Nikoli Stefan(1911 – 1940)robotnik[XVI/35]
338Nikołajew Leon(1914 – 1940)inżynier[XIV/16]
339Niwieński – Frenkiel* Tadeusz(1896 – 1943)aktor[II/59 / Stare Powązki ]
340Niżałowski Jerzy(1905 – 1940)prawnik[XV/119 ]
341Nowaczyński Janusz(1887 – 1940)rolnik[XVII/37]
342Nowak Edward(1894 – 1940)stolarz[XVI/108]
343Nowak Jan(? – 1940) [XX/76]
344Nowak Stefan(1911* – 1940)urzędnik[XIV/59]
345Nowakowski Aleksander(1913 – 1940) [XX/71]
346Nowakowski Kazimierz(1906 – 1940)student[XXVI/73]
347Nowakowski Stanisław(1904 – 1943) [XXVI/25]
348Nowakowski Zygmunt Ksawery(1910 – 1940) [XXVI/68]
349Nowis Leon(1904 – 1940)tokarz, urzędnik[XXI/72]
350Nowogórska Regina(1919 – 1941)ekspedientka[IX/2]
351Obidniak Franciszek(1894 – 1940)frezer, urzędnik[XX/48]
352Obidziński Stefan(1900 – 1940)zarządca majątku[XX/65]
353Obszyński Antoni(? – 1942) [XXVIII/2]
354Ochal Bolesław(1904 – 1943)kapral policji[II/10]
355Olczyk Zbigniew(1909 – 1940)inżynier mechanik[XXVI/62]
356Opalski Antoni(1898 – 1941)starszy sierżant WP[XVIII/56]
357Orłowski Tadeusz(1912 – 1940)prawnik[XVII/107]
358Osiński Maksymilian(1897 – 1940)magister farmacji[XX/82]
359Ostapowicz Eugeniusz(1898 – 1940)przemysłowiec[XVII/123]
360Owczarczak Stanisław(? – 1940) [XXI/31]
361Owczarczak Stanisław(? – 1940*) [X/65]
362Ozga* Wacław(1882 – 1940) [XXVI/84]
363Pacak Zygmunt(? – 1940) [XXII/30]
364Pachel Stanisław(1896 – 1940)podpułkownik[XXVIII/80]
365Pajor Bogusław(1889 – 1940)notariusz[XVII/64]
366Panek Tadeusz(1902 – 1940)adwokat[XXI/19]
367Pawlicki Konstanty(1895 – 1940)przemysłowiec[XIV/86]
368Pawłowski Tadeusz(1894 – 1940)oficer, strażak[XV/62]
369Perczyński Kazimierz(1923 – 1940)uczeń, KIMB[XXVI/81]
370Perczyński Wacław(? – 1940)KIMB[XXVI/61]
371Piasecki Stanisław(1900 – 1941)dziennikarz, prawnik[IX/17]
372Piątkowski Michał(1897 – 1940)nauczyciel[XIII/30]
373Piekarska Anna Władysława(1912 – 1940)krawcowa[XVII/32]
374Piekarski Henryk(? – 1940) [XVI/113]
375Piekarz Natan(? – 1942) [XXIV/55]
376Pieniążek Kazimierz(1907 – 1940)ksiądz[XIV/77]
377Pietruszka Józefa(1894 – 1940) [XXI/4]
378Piórkowski Stanisław(1903 – 1940)inżynier mechanik[XVII/71]
379Plaskata Wacław(1903 – 1942)magr farmacji[XXVIII/38]
380Płoszański Dobromir(1919 – 1940)elektromonter[XXVII/23]
381Podgórski Jerzy(1922 – 1940)uczeń[XX/67]
382Podlaski Wincenty(1902 – 1940)urzędnik[XX/24]
383Pogorzelska Stanisława(1984* – 1940) [XXI/58]
384Pohoski Jan(1889 – 1940)wiceprezydent Warszawy, inżynier architekt[XIII/22]
385Polachowski Antoni(1915 – 1941) [XV/12]
386Polkowska Gabriela(1908 – 1941)urzędniczka[VIII/3]
387Poniecki Kazimierz(1920 – 1940)urzędnik, harcerz, ślusarz[XIV/95]
388Porębski Edmund(1888 – 1940) [XXI/5]
389Postek Andrzej(1914 – 1940)urzędnik[XIV/68]
390Prasuła Franciszek(1880* – 1940) [XVI/38]
391Prochal Jan(1909 – 1940)inżynier[XXVI/75]
392Pryliński Zdzisław(1906 – 1940)inżynier dróg i mostów[XXII/24]
393Przybylska Jadwiga(1922 – 1941)uczennica / nauczycielka[IX/4]
394Przybylski Bohdan(1911 – 1940)nżynier[XVII/22]
395Przybylski Zygmunt(1921 – 1941)uczeń[VIII/27]
396Przybysz Stanisław(1908 – 1940)malarz pokojowy[XI/18]
397Radzio Jerzy(1901 – 1940)urzędnik[XVII/93]
398Randio  Kazimierz(1925 – 1940) [XVII/91]
399Rataj Maciej(1884 – 1940)marszałekt, działacz ludowy prezes AL.[B]
400Rau Eugeniusz(1891 – 1940)nauczyciel angielskiego[XV/23]
401Reczyk Józef(1887 – 1941)rolnik, kolejarz[XVIII/8]
402Rehan Stanisław(1920 – 1940)uczeń[XIII/75]
403Rejch Stanisław(1912 – 1940)harcerz, urzędnik[XIV/61]
404Rembelski Wojciech(1875 – 1940)rolnik[XXI/53]
405Rewersiak Janina(1893 – 1940) [XVI/8]
406Rogowiecki* Bolesław(1899 – 1940) [XIII/39]
407Romanowski Witold(1911 – 1940)oficer lotnik, plastyk[XV/69]
408Rosochacz Józef(1876 – 1940)maszynista[XII/10]
409Roszkiewicz Stanisław(1888 – 1940)agronom[XVI/74]
410Rowiński Stanisław(1899 – 1940)handlowiec[XVII/94]
411Rozenblit Dawid(? – 1940*) [VII/130]
412Rożałowska Maria(1900 – 1940)kierowniczka Ubezpieczalni[Powązki]
413Rożecki*  Stefan(1882 – 1940)urzędnik, inspektor[XV/60]
414Ruciński Tadeusz(? – 1940) [XXII/36]
415Rudnicka Janina(1919* – 1941)uczennica[IX/16]
416Rudnicki Eugeniusz(1920 – 1940)uczeń[XIV/52]
417Rudnicki Wacław(1896 – 1941)urzędnik[XXV/62]
418Rudnicki Wacław(1895 – 1941)porucznik WP, administrator domu[XXV/64]
419Rudowski Henryk(1889 – 1940)urzędnik[XX/31]
420Rusiniak Ryszard(1918 – 1940)tokarz[XVII/66]
421Rusiniak Teofil(1890 – 1940)ogrodnik[XVII/65]
422Russjan* Edmund(1895 – 1940)rolnik[XXI/51]
423Russjan* Franciszek(1918 – 1940)rolnik[XX/35]
424Ruzy Stanisław(? – 1942)porucznik [XXVIII/31]
425Rybak Apolonia(1889 – 1940)urzędniczka, działaczka PPS[XVII/122]
426Ryjak Antoni(1919 – 1940)stolarz[XVII/101]
427Rzewnicki Zygmunt(1896 – 1940)prawnik, adwokat[XVII/129*]
428Sadkowski Florian(1883 – 1940)urzędnik[XV/99]
429Sadowski Stanisław(? – 1943) [II/54]
430Sajna Zygmunt(1897 – 1940)ksiądz, błogosławiony[XXI/49]
431Salinger Irena(1910 – 1940)absolwentka SGGW[XV/97]
432Salinger Zygmunt(1885 – 1940)dr filozofii[XV/107]
433Salomoński* Wacław(1892* – 1940)zecer[XXVI/83]
434Scęcelek Jan(1901 – 1941)rolnik, ludowiec[XVIII/61]
435Serafin Stanisław(1917 – 1940) [XIII/27]
436Siedlecki Witold(1902 – 1940)elektrotechnik[XVI/72]
437Siekierska Maria(1895 – 1940) [XIV/39]
438Siewiera Feliks(1902 – 1941)robotnik[XVIII/2]
439Sikora Jan(1913* – 1940) [XVI/27]
440Sitarz* Konrad(1898 – 1942) [XXVIII/21]
441Skalska Janina(1902 – 1940)właścicielka młyna [XVII/128]
442Skarulis Jan(1900 – 1941)sierżant WP[XVIII/4]
443Skarżyński Wacław(1896 – 1940)inżynier, przedsiębiorca[XXI/75]
444Skowronek Jan(? – 1940)murarz[XXII/32]
445Skórewicz Ludomir(1902 – 1940)adwokat, starosta grodzki[XVII/119]
446Skwira Adam(1909 – 1940)tapicer[XXVI/76]
447Sław – Góralik Maria(1920 – 1940)uczennica[XV/47]
448Sław – Góralik Matylda(1898 – 1940) [XV/37]
449Słoniewicz Jan(1912 – 1941)kupiec[XVIII/58]
450Smaderek Jan(1898 – 1940)urzędnik[XVII/61]
451Sobiński Kazimierz(? – 1940) [XXI/46]
452Sobolewski Stanisław(1871 – 1940)pułkownik WP[XV/32]
453Sochacz Jan(1899 – 1941)sierżant policji[IX/15]
454Sosnowski Ignacy(1884 – 1940) [XXI/23]
455Stachórski Ryszard(1919 – 1940)student[XVII/49]
456Stanisławski Mikołaj(1893 – 1940)pilot, pułkownik WP[XV/67]
457Stanisławski Stanisław(1912 – 1940) [XIII/36]
458Stankiewicz Tomasz(1902 – 1940)kolarz olimpijczyk (1924 r.)[XV/3]
459Starczewski Henryk(1894 – 1940)porucznik WP[XVI/73]
460Stasiak Feliks(1909* – 1943)kucharz[II/23]
461Stążewski* Józef(1901 – 1940)adwokat[XV/101]
462Stefański Michał(1880 – 1940) [XV/8]
463Stępień Józef(1870 – 1940) [XXI/44]
464Struga Antoni(1906 – 1940)szofer[XVII/110]
465Sturm Franciszek(1905* – 1940)doktor medycyny[XXIX/64]
466Subocz Alfred(1909* – 1941)porucznik WP[XVIII/6]
467Sucharczuk* Arnold(1904 – 1940)aplikant[XV/113]
468Suchecki Franciszek(1912 – 1943)zecer[II/7]
469Suchodolski Edward*(1878 – 1940)ziemianin[XVII/20]
470Sudar Feliks(1905 – 1942)urzędnik[XXVIII/9]
471Supiński Eugeniusz(1906 – 1940)kamieniarz[XVI/14]
472Suraski Moszek(1903* – 1942) [XXIV/46]
473Szabman Berek(? – 1942) [XXIV/26]
474Szaniawski Władysławj*(1875 – 1943)literat, dziennikarz [II/42]
475Szcześniewski* Kazimierz(1905* – 1940) [XXI/8]
476Szlamińska Janina*(1901* – 1940) [XV/55]
477Szlamowicz Jakub(? – 1940*)artysta malarz[VII/2]
478Szlubowski Józef(? – 1943) [II/36]
479Szmall* Zbigniew*(1913 – 1940) [XVII/89]
480Szmigiel Szlam(1907 – 1942) [XXIV/51]
481Szopiński Wacław(1909 – 1940)elektrotechnik, zał. Zw. Polski Niep.[XX/28]
482Szpilrajn* Edward*(1895 – 1940) [XXVI/85]
483Szulinder Szmul(? – 1940)kupiec[IV/36]
484Szumigowski Julian(1890 – 1940) [XX/29]
485Szurig Jerzy(1893 – 1941)dziennikarz, prawnik[IX/11]
486Szwedowski Ryszard(1907 – 1940) [XI/16]
487Szwemin Jacek(1912 – 1940)inżynier architekt[XIV/65]
488Szymańska Alina(1914 – 1940) [XV/85]
489Szymański Czesław(1908 – 1940)matematyk, oficer WP[XVII/24]
490Szymański Czesław(1896* – 1942)nauczyciel[XXVIII/59]
491Ślęzak Tadeusz(1923* – 1940)uczeń[XX/84]
492Śliwka Jan(1920 – 1941)uczeń[XXV/63]
493Śmietański Edward(1916* – 1940) [XXI/82]
494Śmietański Józef(1921* – 1940) [XXI/79]
495Śmietański Zygmunt(? – 1940) [XXI/87]
496Śnieguła Jan*(1920 – 1940)ogrodnik, podchorąży WP[XIV/78]
497Świeszkowski* Władysław(1908* – 1940)urzędnik[XVI/124]
498Świetlicki Andrzej(1915 – 1940)student[XIII/51]
499Taczalska Janina(1909 – 1940) [XVII/54]
500Tański Mieczysław(1886 – 1940)ogrodnik[XI/27]
501Taranowski Piotr(1899 – 1940)urzędnik[XXI/3]
502Tempel Chil(1881 – 1940)przemysłowiec[XVII/97]
503Terlecki Ludwik*(1886* – 1943)policjant [II/45]
504Tomala Feliks(1901* – 1941)rolnik, ludowiec[XVIII/1]
505Tomaszewski Aleksander(1919 – 1940) [XX/37]
506Tomaszewski Mieczysław(1911* – 1943)introligator[II/17]
507Tomaszewski Stanisław(1869 – 1943)starszy felczer[II/6]
508Tomczyk Konstanty(1898 – 1940)bankowiec[XV/81]
509Traczyk Stanisław(1912* – 1940)robotnik[XVI/3]
510Trzebiatowska Zofia(1914 – 1940)urzędniczka[XV/83]
511Tyrchowski Wacław(1895 – 1940)adwokat[XV/98]
512Tyszel Zygmunt Jan(1899 – 1941)urzędnik, porucznik WP[XXIV/63]
513Urbanowicz Tadeusz(1883* – 1940)dyrektor banku[XVII/63]
514Urbańczyk Karol(1917 – 1940)student[XVII/92]
515Uziębło Alfred(? – 1940)żołnierz WP[XIV/14]
516Wajwerek* Chaim*(? – 1940) [XI/50]
517Wajzner Jan(1903 – 1940)doktor praw[XIII/78]
518Walczak Kazimierz(? – 1940*) [VII/27]
519Walewski Wiktor(? – 1940) [XVI/90]
520Warszawski Juda(1896* – 1942) [XXIV/16]
521Warszawski Wacław(1906* – 1940) [XVII/69]
522Wasiak Henryk(1906* – 1943)szofer[II/18]
523Wasiak Władysław(1899* – 1940)robotnik[XI/30]
524Wasilewski Piotr(1903 – 1942*)kapitan WP[XXVIII/61]
525Waszkiewicz Jadwiga(1898 – 1940)urzędniczka[XIII/69]
526Wdowczyk Marian(1918 – 1940)zecer, harcerz[XXI/80]
527Weissbrod* Andrzej(1912 – 1940)inżynier[XV/14]
528Werner Jan(1913 – 1940)prawnik, dziennikarz, przedsiębiorca[XV/86]
529Węgiełek Kazimiera(1894 – 1940)współwłaścicielka firmy[XVII/56]
530Węgierska Irena*(1891 – 1940) [XVII/38]
531Węgłowski* Wojciech(1923 – 1940)uczeń[XX/77]
532Węgrzynowski Wiktor(1892* – 1940) [XIV/44]
533Wieczorek Franciszek(1910* – 1940)zarządca stawów rybnych[XXII/18]
534Wierzbicki Stefan(? – 1939) [VI/29]
535Wiktorowicz Konstanty(1885 – 1940)szewc[XI/15]
536Wilgos Franciszek(1908* – 1940)ślusarz[XVI/120]
537Wiśniewska Helena(1905 – 1940)buchalterka[XVII/8]
538Wiśniewski Ignacy(1886 – 1942) [XXVIII/28]
539Wiśniewski Piotr(1903 – 1940)muzyk[XV/82]
540Wnuk Jan(1903 – 1940)dozorca domu[XXVI/60]
541Wojciechowski Zygmunt(? – 1941) [VIII/22]
542Wojnowski Mieczysław(1913* – 1941) [VIII/8]
543Wojtowicz(? – 1940) [XVII/34]
544Wolski Józef*(1894* – 1940)kasjer[XX/26]
545Wołoszowski Tomasz(1874 – 1940) [XV/50]
546Woynar – Byczyński Stefan(1889 – 1940)poseł, urzędnik[XIII/41]
547Woźniak (kobieta)(? – 1940) [XX/49]
548Woźniak (mężczyzna)(? – 1940) [XX/66]
549Wójcik Eugeniusz(? – 1942) [XXVIII/25]
550Wójcik Janusz Adam(1899 – 1940)kapitan WP[XV/54]
551Wrona Teofil(1908 – 1943)urzędnik, prawnik[II/15]
552Wróblewski Adam(1892 – 1940)major WP, adwokat[XII/24]
553Wróblewski Zbigniew(1904 – 1940)adwokat, publicysta[XXVIII/88]
554Wyrzykowski Szymon(1891* – 1940) [XXVI/79]
555Wysocki Wacław(1906 – 1940) [XXI/13]
556Zajdman Chiel(? – ?) [XXII/5]
557Zakolski Stanisław(1922* – 1940) [XXI/45]
558Zakrzewski Antoni*(1914 – 1940) [XXVIII/87]
559Zakrzewski Kazimierz(1900 – 1941)profesor historii[XXIII/25]
560Zalewska Zofia(1918 – 1940)artystka[XV/91]
561Zalewski Stanisław(? – 1942) [XXVIII/6]
562Zamkow Samuel(1896 – 1940)doktor nauk medycznych[XXIX/80]
563Zamojski Zygmunt(? – 1940) [XVII/23]
564Zantman Stanisław(1914 – 1941)harcerz, technik[VIII/21]
565Zapaśnik Maria(1913 – 1940)urzędniczka[XV/19]
566Zawadzka Stefania(1897* – 1940) [XV/25]
567Zawadzki Tadeusz(? – 1940) [XXIII/52]
568Zazula Józef(1889 – 1940) [XVII/59]
569Zielan – Zieliński Stefan(1875 – 1940)major [XV/13]
570Zieliński Ryszard(1923 – 1940)uczeń[XXI/6]
571Zilbersztejn Moszek Daniel(? – 1940) [XVI/7]
572Zimerman* Stanisław(1903 – 1940) [XV/74]
573Zygmunt Władysław*(1895* – 1940) [XVI/30]
574Żak Irena(1904 – 1940)filozofka[XV/7]
575Żak Stefan(1897 – 1940)urzędnik[XV/102]
576Żebrowski Józef*(1879* – 1940)urzędnik PKP[XVI/97]
577Żebrowski Tadeusz(1905 – 1940)urzędnik [XVI/60]
578Żukowski Jerzy(? – 1943) [II/11]

* oznaczono dane, co do których są wątpliwości, w wypadku imion lub nazwisk mogą występować np. różne wersje pisowni

* użyta w latach życia oznacza różne dane w zależności od źródła